Obiad,  Słodycze,  Śniadanie

Wesprzyj WOŚP razem ze mną!

Pamiętam z dzieciństwa zimowe spacery z moimi rodzicami, podczas których szukaliśmy osób z puszkami WOŚP. Czerwone serduszko – naklejone na puchową kurtkę w zamian za datek – towarzyszyło mi później tygodniami. Nosiłam je dumnie jako symbol łączącego ludzi dobra. Wychowując się wśród przedstawicieli systemu ochrony zdrowia przez lata obserwowałam, jak ogromnym wsparciem dla polskiej opieki zdrowotnej była i jest  ta niesamowita machina uruchomiona przez Jurka Owsiaka.

Dlatego w tym roku w ogóle nie zastanawiam się, czy będę grać razem z WOŚP.. Postanowiłam podzielić się tym, co umiem najlepiej: wiedzą kulinarną, która skutkuje pysznymi przepisami. Kupując e-booka i wpłacając kwotę na rzecz Orkiestry, robisz resztę roboty. Razem puszczamy w świat dobro i jestem Ci za to bardzo wdzięczna!

Proste przepisy i rodzinne gotowanie

Zebrałam tu dla Ciebie kilka moich ulubionych prostych przepisów dla całej rodziny. Takich, które jemy na co dzień w moim domu. Które bez stanu przedzawałowego i brudzenia całej kuchni można przygotować w asyście dzieci. Przystępnych cenowo, szybkich i – przede wszystkich – pełnych smaku.

Aktualizacja 1 lutego 2021

Trochę nie mogę w to uwierzyć, ale moją skarbonkę na siepomaga zasililiście kwotą 3931 zł i prawie 200 osób ma już e-booka Kuchnia dla wszystkich. Jestem pewna, że będzie Wam się z niego super smacznie gotowało!

A jeśli ktoś nie zdążył, to nic straconego! E-book od dziś jest dostępny w regularnej sprzedaży w cenie 15 zł. Znajdziesz go w sklepie – kliknij, aby przejść i zamówić Kuchnię dla wszystkich.

Co znajdziesz w e-booku?

Proste przepisy, czyli 8 receptur, które możesz też wykonać w asyście dzieci, czyli:

  • chlebek odrywany z serem, sezamem i natką pietruszki
  • chlebek cukiniowy z cheddarem
  • 5 past do smarowania pieczywa (z fasoli, z ciecierzycy, z pieczonego kalafiora, z cukinii i z buraka)
  • mus czekoladowy z awokado

Co zrobić, aby otrzymać e-booka prostymi przepisami?

Wystarczy, że przejdziesz do strony siepomaga i mojej skarbonki, do której link zostawiam poniżej. Po dokonaniu wpłaty o dowolnej wysokości otrzymasz maila z podziękowaniem, w którym znajdziesz link do pobrania e-booka!

Link do zbiórki na siepomaga – kliknij

A jeśli szukasz więcej prostych przepisów, to zerknij do sklepu – czekają tam na Ciebie wszystkie moje e-booki ułatwiające gotowanie!

Podobał Ci się wpis? Daj mi o tym znać, klikając 5 gwiazdek!

Kocham jeść, gotuję leniwie, żeby minimalny nakład sił przyniósł maksymalny efekt. Usuwam wymówki z kuchni i planuję posiłki bez spiny. Jak wiele osób, łączę kilka ról w codziennym życiu i dobrze wiem, jak to jest, kiedy gotowanie nie jest priorytetem, ale chcemy różnorodnie i smacznie jeść!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *