O mnie

Cześć!

Nazywam się Olga Pawlikowska i pokazuję, że gotowanie, planowanie posiłków i kuchenne życie nie musi być nudne, trudne ani frustrujące.

Mam 34 lata, lubię żyć po swojemu, mam zdiagnozowane ADHD, a emocje wyrażam gotując. Wychowuję syna i pieseła, mieszkam pod Wrocławiem, lubię oglądać seriale, czytać lekkie książki, na siłowni podrzucam sztangę, a od roku na nowo poznaję się z rowerem.

Gotuję prosto i szybko. Mogłabym składać się z azjatyckich potraw, makaronu, sushi i ogromnej porcji warzyw. Kocham jeść, ucztować i karmić innych. Oraz uczyć tego, jak łatwe i szybkie może być codzienne gotowanie. Bez wyrzucania pieniędzy w błoto, marnowania jedzenia, frustracji i dzikich przekleństw latających pod nosem.

Moje zawodowe lata od 2011 roku kręcą się wokół kuchni i kulinariów, a jestem niezła w przekazywaniu wiedzy i dlatego postanowiłam kierować ją dalej.

  • prowadziłam kilka blogów kulinarnych
  • gotowałam na żywo podczas porannego programu w lokalnej telewizji
  • byłam częścią zespołu wydającego wegetariański magazyn kulinarny w jednym z największych polskich wydawnictw
  • gotowałam w prywatnej rezydencji jako szefowa kuchni
  • opracowywałam przepisy dla polskich producentów żywności
  • fotografowałam produkty kulinarne i opracowane przez siebie dania
  • byłam członkinią zespołu start upu kulinarnego, w którym w głównej mierze odpowiadałam za zdjęcia, tworzenie treści, obsługę social media, PR i obsługę klienta

Od sierpnia 2020 wydałam 6 e-booków kulinarnych, kurs oswajania jedzenia dzieci i dorosłych JEM, webinary, prowadziłam warsztaty kulinarne online. Na co dzień najczęściej znajdziesz mnie na Instagramie, gdzie pokazuje codzienne gotowanie.

Tak o moich staraniach mówią inni:

Czujesz, że nadajemy na podobnych falach? Zapraszam Cię tu częściej, wpadaj też na Instagram i Facebooka. A jeśli chcesz dostać ode mnie kulinarny list co jakiś czas i dodatkowe materiały, które nigdzie więcej nie będą dostępne, zapisz się na newsletter.