dania na wynos
Obiad,  Przepisy,  Słodycze

Dania na wynos – jak usprawnić gotowanie do pracy albo w czasie pracy

Przez pierwsze 3 tygodnie września dzieliłam się na Instagramie oraz w grupie na Facebooku przepisami na dania na wynos oraz tymi, które łatwo i szybko robi się w domu, np. pracując zdalnie albo zajmując się dziećmi.

Udoskonaliłam darmowego e-booka, który powstał na bazie tych przepisów, zebrałam zawarte w akcji pomysły i inspiracje, dodałam informacje o możliwości podawania konkretnych dań dzieciom, dopisałam zamienniki składników do poszczególnych przepisów.

Opracowałam też rodzinny planer posiłków, który ma pomóc w tygodniowym zaplanowaniu gotowania. Nie ma tam miejsca na długie godziny gotowania i niekończące się “stanie przy garach”.

Zadbałam o to, żeby planer był łatwy w użyciu. Opisuję przykładowy tydzień posiłków, daję inspirację do ich wymiany. Nie ukrywam, że zależało mi na tym, żeby więcej niż połowę wszystkich posiłków stanowiły te bez mięsa. Przepisy, które wykorzystałam, to te dostępne na stronie oraz na moim Instagramie, jak i receptury z moich e-booków kulinarnych.

Poniżej znajduje się lista przepisów dostępnych w tym e-booku. Pozostałe spisy treści znajdziesz na stronach poszczególnych produktów.

Dania na wynos i do pracy – spis przepisów z e-booka

Batony zbożowe

Granola

Kotlety z kaszy kuskus

Zupa dyniowa z zakwasem

Wrapy

Pieczony kalafior

Lista dodatków do wrapów

Kisiel lniany.

Błyskawiczny pudding chia

Super kanapki

10 inspiracji kanapkowych

Lista dodatków do kanapek

Jabłka z dodatkami

Smażone warzywa z kaszą

Sałatka z kaszy bulgur

Sałatka z marchewki i ciecierzycy

Sałatka z ciecierzycą

Sałatka z fasoli i cukinii

Dania jednopiekarnikowe

Tortilla hiszpańska bez jajek

Sałatki w słoikach

Akcja miała ograniczony czas trwania – obecnie e-booka z daniami do pracy, na wynos albo do pracy w domu znajdziesz w moim sklepie. Będzie tam dostępny od 27 listopada, razem z planerem posiłków rodzinnych.

Szukasz innych przepisów, żeby nauczyć się łatwiej i prościej gotować? Zajrzyj do sklepu!

Podobał Ci się wpis? Daj mi o tym znać, klikając 5 gwiazdek!

Kocham jeść, gotuję leniwie, żeby minimalny nakład sił przyniósł maksymalny efekt. Usuwam wymówki z kuchni i planuję posiłki bez spiny. Jak wiele osób, łączę kilka ról w codziennym życiu i dobrze wiem, jak to jest, kiedy gotowanie nie jest priorytetem, ale chcemy różnorodnie i smacznie jeść!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *