Śniadanie

Darmowe warsztaty kulinarne

Początek listopada to czas na warsztaty kulinarne, które organizuję w każdym miesiącu. Jako że pogoda nie dopisuje, kolejne obostrzenia i nastroje w kraju nie sprawiają, że nastroje są najlepsze, to wymyśliłam coś na pocieszenie i rozgrzanie. Już jutro, 7 listopada o 20:30, gotujemy zdrowe śniadania na ciepło. Myślę, że nic nie poprawia humoru od samego rana tak jak dobre śniadanie, które można przygotować w kilka minut.

Spotykamy się jak zawsze w grupie na Facebooku. Kliknij w zdjęcie, aby przenieść się do mojej grupy na Facebooku.

warsztaty kulinarne online

Warsztaty kulinarne – plan gotowania

Przygotowałam 4 dania na warsztaty, a moja społeczność podpowiedziała mi jeszcze kilka, z których wybrałam jedno dodatkowe danie. Oto menu warsztatów:

  • pudding chia na ciepło
  • naleśnik z piekarnika
  • grzanka z fasolą i pieczarkami
  • wrapy śniadaniowe z jajecznicą
  • muffiny jajeczne

Poniżej znajdziesz też listy składników, z których będziemy korzystać. Wszystkie proporcje podane są dla 1-2 porcji. Tylko w przypadku naleśnika jest to blaszka. Możesz więc zwiększyć ilości składników, jeśli np. planujesz przygotować jedno danie dla 4-osobowej rodziny.

Kliknij, aby pobrać listy składników

kulinarne warsztaty
warsztaty kulinarne

Jeśli chcesz obejrzeć zapis warsztatów śniadaniowych online, to możesz to zrobić na Instagramie albo na Facebooku. Kliknij w linki poniżej, aby przenieść się do wybranej relacji. Są one dostępne oczywiście za darmo – na Facebooku musisz jednak najpierw dołączyć do mojej grupy kulinarnej, bo to tam odbyła się relacja.

Relacja na Instagramie – kliknij

Relacja na Facebooku – kliknij

A jeśli śniadań wciąż Ci mało, to podrzucam jeszcze link do wpisu o jajkach po benedyktyńsku – ten akurat przepis jest czaso- i pracochłonny, ale efekt iście rozpustny i przepyszny.

Chcesz nauczyć się lepiej i szybciej gotować oraz nie marnować jedzenia? Wypróbuj moje e-booki kulinarne do nauki gotowania

Podobał Ci się wpis? Daj mi o tym znać, klikając 5 gwiazdek!

Kocham jeść, gotuję leniwie, żeby minimalny nakład sił przyniósł maksymalny efekt. Usuwam wymówki z kuchni i planuję posiłki bez spiny. Jak wiele osób, łączę kilka ról w codziennym życiu i dobrze wiem, jak to jest, kiedy gotowanie nie jest priorytetem, ale chcemy różnorodnie i smacznie jeść!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *