Wydaję pierwszego e-booka!

Rany, możliwe, że ostatnio tak się stresowałam przed urodzeniem dziecka 😀 Ostatnie dwa miesiące pracowałam naprawdę ciężko nad produktem, który ma ułatwiać życie. Żeby gotowanie było szybsze, łatwiejsze i nikomu nie brakowało pomysłu. 24 czerwca światło dzienne ujrzy mój pierwszy e-book. I to taki, jakiego jeszcze do tej pory nie było!

Co w nim znajdziesz?

Wiedzę na temat tego, jak łączyć smaki, jak doprawiać i szukać zamienników dla składników, które znajdują się w przepisach.

Ebook zawiera 34 przepisy: 24 na dania główne oraz 5 przepisów na surówki i 5 na sosy.

To ponad 150 stron “mięsa” (choć akurat przepisów mięsnych jest niewiele). Napisałam o tym, co usprawnia moje kuchenne życie i jak przekuć gotowanie w czynność, która nas nie frustruje.

To nie wszystko – do każdego ebooka dostajesz szereg gratisów, a z pierwszego z nich jestem szalenie dumna, ponieważ uważam, że takiego produktu jeszcze nie było!

  • arkusz, w którym otrzymujesz wszystkie przepisy z e-booka, a do Ciebie należy jedynie wypełnienie sekcji zapasy, on za to podpowie Ci, które przepisy z e-booka możesz wykorzystać, jakich zamienników użyć oraz jaka jest cena dania
  • listy zakupów
  • listy ulubionych składników

Premiera już 24 sierpnia!

Czy ten wpis był przydatny?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*